Services

 

Divine Liturgy
Every Sunday

9:00 am – Divine Liturgy (Ukrainian-English)

 

 

 

 

Владика Кир Брайян відвідав нашу парафію в День Батька

Владика Кир Брайян відвідав нашу парафію в День Батька

2 неділя по П’ятидесятниці була визначною бо в цю неділю випадало Свято Батька.

Це свято було встановлено щоб з подякою відзначити роль батька у вихованні дітей, майбутніх громадян країни і Царства Божого. Очевидно, це свято має біблійне підґрунтя.  Ми чуємо слова Отця Небесного, Який кличе щоб всі Його діти були під Його крилом і жили згідного з Його заповідями, які ведуть до вічного життя.

Ця неділя була знаменитою для нашої парафії не тільки тим що в цю неділю, вперше після епідемії COVID-19, хоча б мінімальне число вірних змогло прийти до церкви і злучитися з Воскреслим Ісусом у Тайні Євхаристії, але й тим, що наш Владика Кир Брайян Байда очолив Божественну Літургію (совершив Пресвяту Тайну Євхаристії). Більше того, кожен вірник міг приступити до Тайни Сповіді, щоб достойно злучитися з Воскреслим  Ісусом у Тайні Євхаристії, та щоб причастя було «не в суд і не в осудження, на відпущення гріхів та життя вічне». 

Владика Кир Брайян звернувся до вірних із батьківським змістовним словом-повчанням у проповіді цитуючи слова Господа нашого Ісуса Христа: «Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить» Іван 14:14 , щоб не як фарисеї, які пишалися знанням закону Мойсея напам’ять і не впізнали в Ісусові обіцяного Месії Ізраїля, але як вірні послідовники Ісуса, щоденно пізнавали Його через Святе Письмо та пам’ятали, що з Ісусом все можливо. 

 

Владика Кир Брайян у Духовному Причасті благословив всіх присутніх і тих що дивились пряму трансляцію і не могли бути присутніми в церкві. Вірні вітали Владику радісними посмішками зі змішаними емоціями та сльозами радості і подяки після тривалої ізоляції у своїх домівках. З нами Бог, розумійте народи і покоряйте (Ісая ).

Дорогий, Владико, тримайте нас у своїх Архиєрейських молитвах. Ми завжди раді вітати Вас у нашій парафії Святих Верховних Апостолів Петра і Павла у Скарборо.

Многая та благая літа!